«Батьківщинівець» допоміг відремонтувати гімназію та дитсадок у Кам’янському

Завдяки депутатові від «Батьківщини» Кам’янської міської ради Сергію Миршавці до 1 вересня відремонтували гімназію № 39 і центр розвитку дитини (садок) № 10 «Ластівка».

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної партійної організації.

У дошкільній установі провели капітальний ремонт не лише за рахунок бюджетних коштів, а й фінансової підтримки «батьківщинівця». Оперативна робота будівельників дала змогу працівникам закладу якісно і вчасно підготуватися до нового навчального року. До послуг малюків – яскраві іграшки і центри розвитку, привабливі кабінети й обладнання. У дитсадку замінили всі вікна на металопластикові.

Миршавка (2)

У гімназії № 39 повністю відремонтували комп’ютерний клас. Тут – усе нове: лінолеум, двері для класу та лаборантської, металопластикові вікна, парти та комп’ютерні столи, стільці, шкільна дошка, світильники, жалюзі. У класі встановили систему охоронної сигналізації, повністю замінили систему опалення, провели електромонтажні роботи. За підтримки депутата від «Батьківщини» відремонтували лаборантську. Додатково придбали меблі та інформаційні стенди.

Сергій Миршавка особисто контролював якість виконаних робіт.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова