«Батьківщинівець» допоміг спортсменкам з Київщини поїхати на Чемпіонат світу

1-4 листопада в білоруському місті Бобруйськ проходив Чемпіонат світу з панкратіону. У складі збірної України у змаганнях взяли участь спортсменки «Козацького лицарського клубу» Діана Григоренко з Васильківщини та Інна Радушинська з Фастівщини.

Як інформує прес-служба Київського обласного партосередку, дівчата з Київщини вибороли бронзові медалі.

Поїздка на Чемпіонат світу українських спортсменок стала можливою завдяки підтримці депутата Київської облради від «Батьківщини» Олександра Волинця, який постійно допомагає вихованцям «Козацького лицарського клубу».

Представник «Батьківщини» також надав автомобіль, аби зустріти дівчат у Києві – з квітами, вітаннями й щирими обіймами.

За поданням Олександра Волинця на сесії Фастівської райради спортсменок нагородили почесними грамотами Київської облради за вагомий особистий внесок у розвиток спорту на Фастівщині.

«Незважаючи на те, що сільським дітям набагато важче займатися будь-яким спортом, дівчата з Київщини довели, що наполеглива праця над собою, талант і впевненість у власних силах допомагають здолати всі перешкоди. Їхня перемога вчергове доводить, що саме спортсмени прославляють Україну та зміцнюють її авторитет не тільки на Батьківщині, але й у всьому світі», – зазначив депутат Київської облради від «Батьківщини».

Довідково. Панкратіон – відроджений давньогрецький олімпійський вид єдиноборства.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова