«Батьківщинівець» допоміг сільському хореографічному колективу

Депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Дмитро Зубрій надав матеріальну допомогу хореографічному колективу «ЛАЙТ» Олександрівського Будинку культури, що в Широківському районі.

Як повідомляє прес-служба обласного партійного осередку, завдяки підтримці партійця сільські танцюристки посіли перше місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «ЄВРО ФЕСТ 2018», що відбувся у Львові. Тепер юні артисти планують взяти участь у літніх фестивалях.

«Батьківщинівець» Дмитро Зубрій зустрівся з членами хореографічного колективу, їхньою наставницею Валентиною Петриченко та директором Олександрівського Будинку культури Світланою Петриченко й обговорив їхні найближчі плани.

«Попереду літні канікули, сподіваюся, що ваш колектив захоче взяли участь у літніх фестивалях, проявити свої таланти й показати здібності вдячним глядачам. Тож нехай моя допомога стане вам у пригоді й ви досягнете нових творчих вершин», – зазначив депутат від ВО «Батьківщина», звертаючись до учасників хореографічному колективу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова