«Батьківщинівці» зустрілися з колективом молочного заводу в Павлограді

Голова окружної парторганізації ВО «Батьківщина» 36-го округу Західного Донбасу Олексій Борисенко зустрівся з керівництвом, адміністрацією та представниками трудового колективу ТОВ «Молочний дім».

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, у спілкуванні також узяв участь голова Конфедерації вільних профспілок Дніпропетровської області, голова громадської організації шахтарів-інвалідів шахтоуправлінь Західного Донбасу Микола Житник.

Нині на підприємстві постійно працюють близько 200 людей. Вони мають повний соціальний пакет та гідні зарплати. Усе виробництво та обладнання повністю автоматизовані та сертифіковані за міжнародними стандартами. Продукція підприємства під відомими торговельними марками («President», «Lactel») реалізується не тільки по всій Україні, а й в країнах Європи.

«Хочеться, щоб так було на всіх підприємствах нашої держави, щоб промисловість відродилася. Саме це є одним з головних пунктів Нового курсу України кандидата в президенти Юлії Тимошенко та її команди спеціалістів, однодумців», – зазначив під час спілкування з заводчанами Олексій Борисенко.

Лідер «батьківщинівців» регіону та голова Конфедерації вільних профспілок нагадали працівникам заводу про те, що саме Юлія Тимошенко у свій час зробила для скасування мораторію на приватизацію земельних ділянок, для виплат заборгованостей із зарплат шахтарям, для підвищення престижності шахтарської праці, призначення державних декретних виплат породіллям, скасування бартеру.

Окружна парторганізація ВО «Батьківщина» 36-го округу Західного Донбасу приділяє особливу увагу саме співпраці з промисловими підприємствами. Нещодавно Олексій Борисенко зустрівся з колективами ТОВ «Павлоградський завод технологічного обладнання» та «Дніпропетровський трубний завод» у Павлограді.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова