«Батьківщинівці» зустрілися з громадою козацького села

Голова Нікопольської окружної та міської партійних організацій ВО «Батьківщина» Олександра Сотула й депутат Нікопольської райради Юрій Бабенко зустрілися з громадою козацького села Капулівка.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, спілкування відбулося на березі місцевої водойми за смачною рибною юшкою. У зустрічі взяли участь селяни, воїни, які брали участь у бойових діях на Донбасі, представники місцевої інтелігенції.

«Батьківщинівці» Олександра Сотула та Юрій Бабенко обговорили з активістами громади їхні проблеми. Найболючіша з них полягає в тому, що захисники цілісності України й досі не отримали в користування обіцяні владою земельні ділянки.

Представники «Батьківщини» висловили щиру вдячність жителям Капулівки за небайдужість до ситуації в країні та активну громадянську позицію.

«Наша національна мета – побудувати такі порядки та правила життя, які кожному дадуть змогу реалізувати свій потенціал», – зазначила Олександра Сотула.

Довідково. Село Капулівка є старовинним козацьким поселенням, яке відоме насамперед тим, що на його околиці поховано легендарного кошового отамана Запорозької Січі Івана Сірка. Свого часу тут бувала лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова