«Батьківщинівці» збирали підписи для продовження сесійного засідання

Під час чергового засідання сесії Кіровоградської облради стався конфлікт при ухваленні змін до бюджету, які стосуються, зокрема закладів охорони здоров’я.

Кіровоградська обласна рада не продовжила сесію на вимогу 27 депутатів (включно із «батьківщинівцями») і тим самим провалила вирішення бюджетних питань, що стосуються життєдіяльності закладів охорони здоров’я та інших важливих рішень.

«Ми можемо втратити можливість придбати апарат для нашої онкологічної клініки. Під загрозою лікування на 2022 рік та опалювальний сезон, адже в цьому бюджеті також передбачено кошти на це. Це нагальні питання, які потрібно вирішувати вже сьогодні. Чому деякі депутати відмовляються голосувати? Я таку ситуацію бачу вперше. Сподіваюсь на те, що депутати нас почують і найближчим часом ми зберемось та проголосуємо задля громади», – прокоментував ситуацію під час засідання Олександр Чорноіваненко.

Включно з депутатами від ВО «Батьківщина» було зібрано підписи для скликання позачергової сесії, адже питання дуже важливі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова