«Батьківщинівці» захистили майно територіальної громади Нікополя

Наприкінці минулого тижня Нікопольська міська рада більшістю голосів ухвалила рішення, згідно з яким усі кошти від реалізації мереж місцевого централізованого теплопостачання мають поповнити місцевий бюджет.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, одним з ініціаторів такого вкрай важливого рішення стала фракція «Батьківщина», лідер якої Олександр Разін очолює профільну комісію Нікопольської міськради з питань енергозбереження та житлово-комунального господарства.

Разін

«Труби колишньої централізованої тепломережі будуть кимось викопані за борги, внаслідок чого все місто розриють. Для міської влади це стане ще однією неабиякою проблемою: як впорядкувати таку територію? Тому ми поставили питання руба: кошти від реалізації тепломережі мають на всі 100 відсотків піти в місцевий бюджет. До того ж ми зможемо організувати роботи з її демонтажу системно і планово», – наголосив Олександр Разін і додав, що в такий спосіб міський бюджет поповниться приблизно на 7,5 млн гривень.

Нагадаємо, перед початком минулого опалювального сезону відразу три міста півдня Дніпропетровщини – Нікополь, Марганець та Покров – вирішили повністю відмовитися від централізованого теплопостачання й поступово перейти на автономне.

У Нікополя для цього було декілька вагомих причин. По-перше, велика заборгованість населення за теплопостачання перед КП «Нікопольтеплоенерго», що призвело до накопичення величезних боргів підприємства за газ. По-друге, за результатами попереднього опалювального сезону центральні теплові мережі обігрівали всього 24 відсотки житлового фонду.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова