«Батьківщинівці» Закарпаття взяли участь в урочистих заходах до Дня пам’яті

У День пам’яті й примирення активісти та депутати Закарпатської «Батьківщини» вшанували загиблих у Другій світовій війні.

Як повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації, заступник голови обласного осередку Антон Ліврінц, голова Ужгородської районної парторганізації Ярослав Пришляк та активісти партії долучилися до урочистих заходів на Пагорбі Слави в Ужгороді.


На Тячівщині представники «Батьківщини» відвідали єдиного ветерана війни, 95-річного мешканця Нижньої Апші Токаря Михайла. Депутат Тячівської райради Марина Василь вручив ветеранові подарунки.

На Іршавщині мітинг-реквієм відбувся біля пам’ятника воїнам-визволителям. Голова фракції «Батьківщина» у райраді Петро Станко разом із депутатами й активістами партії вшанували пам’ять учасників героїчних подій.

У Мукачеві голова міської «Батьківщини» Олександр Переста взяв участь у заходах до Дня Пам‘яті, які відбулися в міському військовому ліцеї, де готують майбутніх захисників Вітчизни.

У «Батьківщині» наголошують, що важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі в Другій світовій війні, висловити шану та повагу борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людства, скоєних у ці роки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова