«Батьківщинівці» Хмельниччини висунули кандидатів до місцевих рад

Конференція Хмельницької обласної «Батьківщини» визначила близько півтори тисячі кандидатів, які балотуватимуться 25 жовтня на виборах до місцевих рад усіх рівнів.

Епідемія ковід-19 внесла свої корективи в роботу конференції, але  дотримуючись правил карантину, партійці Хмельниччини проголосували за списки  кандидатів до 63 самоврядних органів та кандидатів  на міських і селищних голів.  

Головував на зібранні  заступник голови партії ВО «Батьківщина» Іван Крулько.

Приємною несподіванкою для делегатів і запрошених стало звернення  у «телефонному режимі» лідера партії Юлії Тимошенко.

«На Поділлі  партія «Батьківщина» завжди мала сильні позиції і завжди демонструвала відмінні результати на виборах. Я вірю у перемогу наших  кандидатів-хмельничан. Тому, що знаю, вони – кращі з кращих, люди, за плечима яких не пустопорожні гасла чи обіцянки, а реальні справи, знання, досвід. А головне – істинне, непідробне бажання зробити життя своїх земляків заможним і щасливим», – сказала  Юлія Володимирівна.

Хмельницькі «батьківщинівці» на своїй передвиборчій конференції задекларували чіткі позиції щодо ключових напрямків розвитку  української держави і Хмельниччини зокрема. Це впровадження новообраними радами Хмельниччини  цільових програм з підтримки малого та середнього бізнесу, захист  селян від земельного рейдерства, недопущення подальшого скорочення мережі шкіл, лікарень, бібліотек, клубів, заборона на рівні місцевих рад грального бізнесу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова