«Батьківщинівці» врятували військовому життя

Близько двох років з ініціативи голови фракції «Батьківщина» ЗОР В’ячеслава Колесникова, небайдужі жителі Михайлівської громади регулярно здійснюють рейди верхнім б’єфом Дніпровського водосховища, аби виявляти та затримувати браконьєрів.

Під час одного з таких патрулювань активісти  врятували життя  українському військовому, який перебував на борту гвинтокрила, що зазнав аварії в районі Левшинської затоки.
Аби дістатися місця падіння, рятувальним підрозділам був потрібен час. На щастя, поруч опинився човен громадського річного патруля, якому вдалось майже одразу підійти до місця падіння. Зусиллями керівника фракції «Батьківщина» Михайлівської сільради Вячеслава Кукоби, який того дня патрулював Левшинську затоку, та ще одного активіста, на борт човна підняли з води військовослужбовця, котрий був на гвинтокрилі.  Через тривале перебування в холодній воді чоловік перебував у напівпритомному стані. Людину розтерли, перевдягнули в сухий одяг і доправили на берег, де передали медикам.
Зараз життю врятованого військовослужбовця нічого не загрожує. Він уже повернувся до свого військового підрозділу та продовжує нести службу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова