«Батьківщинівці» Волині допомогли дітям виготовити обереги для воїнів

За фінансової підтримки депутата Волинської обласної ради Віктора Олійника та заступника голови обласної парторганізації Зої Шумейко, в історичному музеї імені Омеляна Дверницького, що у Володимирі, відбувся майстер-клас для дітей.

Майстер-клас провела талановита майстриня Ілона Велимчаниця.

До організації заходу, окрім колективу музею та пані Ілони, долучилася також Олена Жуйвода, педагог, депутат Володимирської міської ради  від «Батьківщини», яка багато років співпрацює з музеєм. Окрім місцевих дітей, завітали в музей діти, які разом з батьками вимушено проживають у Володимирі через війну.

Під час заходу діти оглянули музейні експонати – козацькі глиняні люльки та металеві підкови, а  потім усі разом заспівали: «Ой у лузі червона калина», від чого просто перехоплювало подих!

Пані Ілона роздала дітям дерев’яні заготовки у вигляді карти України та сережки-лунниці, олівці та фарби. Майстриня наголосила, щоб діти малювали щось позитивне та гарне, передаючи тим самим нашим захисникам побажання та підтримку. Неймовірно, з якою відповідальністю усі підійшли до творчого процесу. Хлопчики та дівчатка малювали синьожовтий прапор України, її герб, квіти: маки, соняшник, волошки та багато іншого разом із патріотичними гаслами та написами.

На запрошення організаторів завітала на патріотичну акцію Анна Голюк військовослужбовиця, яка пообіцяла особисто передати своїм побратимам обереги.

На завершення заходу для дітей були приготовлені подарунки – імбирні пряники з гербом від майстрині Ілони Велинчаниці, а також фрукти й солодощі від депутата обласної ради Віктора Олійника та заступника голови обласної організації Зої Шумейко, які, власне, профінансували закуплені матеріали.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова