«Батьківщинівці» турбуються про зелені зони свого міста

Завдяки депутатам від ВО «Батьківщина», місцевий лісопарк «Бєляєвський» має свого господаря.

На сесії міської ради Кропивницького було прийнято рішення «Про передачу комунальному підприємству «Благоустрій» Кропивницької міської ради у постійне користування земельної ділянки для розміщення та обслуговування лісопарку  «Бєляєвський».

Йдеться про рекреаційну зону в межах території міста загальною площею 51,7460 га, яка до сьогодні була фактично нічиєю. Відповідно і за її благоустрій ніхто на себе відповідальності не брав, до того ж відбувалися постійні спроби виділення на цій території земельних ділянок у приватну власніть, або у користування для будівництва гаражів та інших об’єктів.

«Питання передачі лісосмуги на баланс комунального підприємства ми, разом із депутатом міськради попереднього скликання від ВО «Батьківщина» Юрієм Гребенчуком, ініціювали, починаючи з 2017 року, тримали на контролі і не полишали надії на результативне його вирішення», – прокоментував депутат міської ради Кропивницького від ВО «Батьківщина» Олександр Цертій.

Водночас, з мешканцями районів Волкова, Бєляєва та Нової Балашівки неодноразово проводились суботники. Депутати разом із містянами розчищали лісосмугу від молодих поростей, вантажними машинами вивозили сміття.

«Та це лише крапля в морі із того, що вкрай необхідно ще зробити. Єдиний вихід із ситуації – потужний господар, який візьме лісопарк у свої руки. Тож тепер, сподіваюся, КП «Благоустрій» впорається із покладеними на нього обов’язками, приведе лісопарк до відповідного санітарного стану і перетворить його у безпечну і комфортну зону для містян. РАЗОМ ми зможемо більше!» – додав Олександр Цертій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова