«Батьківщинівці» Тернопільської облради ініціюють проведення референдуму

Тернопільська облрада ухвалила рішення «Про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму з питань заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні».

Як повідомляє прес-служба Тернопільського обласного партосередку, проект рішення про референдум ініціювала фракція ВО «Батьківщина» в обласній раді.

«Землі сільськогосподарського призначення, а це, перш за все, унікальні українські чорноземи – найбільше стратегічне багатство, національне надбання українців. Жодна політична сила чи купка чиновників, які діють в інтересах олігархів і транснаціональних компаній, не мають права приймати рішення, нехтуючи думкою українського народу», – йдеться у рішенні обласної ради.

Окрім вимоги про необхідність Всеукраїнського референдуму, Тернопільська обласна рада закликає всі інші обласні та районні ради в Україні підтримати таке звернення до влади, а Верховну Раду – не розглядати питання про зняття мораторію на землі сільськогосподарського призначення, доки не відбудеться референдум.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова