«Батьківщинівці» Тернопільщини провели розширену робочу нараду

Днями під головуванням керівника департаменту партійного будівництва Виконавчого секретаріату ВО «Батьківщина» Віктора Олійника відбулася розширена робоча нарада за участі керівників обласної, районних та міських парторганізацій.

Як повідомляє прес-служба Тернопільського обласного партійного осередку, «батьківщинівці» обговорили існуючі проблеми, спланували роботу згідно із завданнями партії та визначили ключові питання формування структури виборчих штабів.


«Ми обговорили пропозиції щодо формування команд на окружних виборчих штабах, кожен мав можливість донести своє бачення виборчого процесу та внести власні ідеї до затвердження стратегії виборчої програми лідера партії», – зазначив заступник керівника обласного осередку «Батьківщини» з агітаційної роботи Микола Дурай.

Віктор Олійник ознайомився з діяльністю місцевих партосередків, наголосив на важливості реалізації партійних проектів і побажав успіхів у подальшій роботі.

«Ми разом уже 19 років. Кожен із вас ефективно працює на своєму місці. Ми разом пройшли через різні випробування. Іншої такої міцної та згуртованої партії немає в українському політикумі. За ці 9 місяців до виборів ми повинні зробити все, аби отримати переможний результат», – сказав керівник департаменту партійного будівництва «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова