«Батьківщинівці» та діти Лисичанська підготували подарунки для ветеранів

Вихованці Лисичанського дитячого реабілітаційного центру зробили подарунки для ветеранів у рамках акції «Скарбничка добрих справ», яку проводить на Луганщині Рубіжанський зональний партійний осередок «Батьківшини».

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної партійної організації, 10 травня партійці на чолі із заступником голови Рубіжанського партосередку Ольгою Шкурко завітали до центру, аби передати дитячі поробки ветеранам, які мешкають у Кремінському будинку-інтернаті для людей похилого віку та з інвалідністю.

Для вихованців центру партійці привезли солодкі подарунки.

Діти захоплено розповідали як працювали разом над виготовленням подарунків, як намагалися зробити красиву, оригінальну та корисну річ, що сподобається кожному.

«Діти вклали в кожен виріб частинку свого серця. Це заняття їм дуже сподобалося, вони готові долучатися до майбутніх заходів», – розповіла секретар Рубіжанської міської парторганізації Інна Гордієнко.

До заходу долучилися секретар Лисичанської міської «Батьківщини» Валерія Корягіна та заступник голови обласного штабу Сергій Гаврилов.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова