«Батьківщинівці» та аграрії Вінниччини підтримують референдум проти продажу землі

Розгляд питання про недопущення продажу сільськогосподарської землі «Батьківщина» Вінниччини винесла на засідання спільного з аграріями круглого столу.

Під час круглого столу голова Вінницької обласної партійної організації ВО «Батьківщина», народний депутат України Олег Мейдич наголосив на тому, що законопроєкт щодо продажу сільськогосподарської землі, який проштовхує влада, спрямований на обезземелення селян, аграріїв та України.

«Всі поправки, які внесла наша фракція до Законопроекту № 2194, які розглядалися на попередніх засіданнях парламенту, зухвало відкидаються. Українців, не запитавши згоди, хочуть позбавити найпотужнішого стратегічного ресурсу землі. Аби протистояти цьому злочину, маємо обєднатися і провести всеукраїнський референдум.

Олег Леонідович повідомив присутнім, що команда «Батьківщини» на чолі з лідером партії Юлією Тимошенко ініціює підготовку та проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою. 

На думку голови Асоціації фермерів та приватних землевласників області Сергія Лановика, якщо вже і відкривати ринок землі в Україні, то з урахуванням інтересів дрібних та середніх фермерів. Його непокоїть, що земельна реформа запускається у кризовий час, чим можуть скористатися спекулянти та великий бізнес.

«Я не знаю, чи дадуть малим та середнім фермерам скористатись можливостями цього закону, адже в умовах епідемії та економічної кризи їм буде важко знайти кошти на придбання ділянок», – висловив свою думку. Сергій Лановик.

Олег Мейдич наголосив, що  команда «Батьківщини» розробила план-графік проведення всеукраїнського референдуму і Вінницька обласна парторганізація готується до  його реалізації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова