«Батьківщинівці» Сватового спілкувалися з мешканцями району

Активісти Сватівського районного партосередку «Батьківщини», що на Луганщині, на чолі з очільником осередку Сергієм Потєряхіним провели низку зустрічей із мешканцями Сватового та селищ Гончарівка і Фомовка.

Як повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку, «батьківщинівці» Тетяна Горбачьова, Василій Добринчук, Віта Рудавіна, Ірина Морока роздавали людям газету «Вечірні вісті» та цікавилися їх проблемами та сподіваннями.

IMG_20171210_134606
Сватівчани охоче спілкувалися з партійцями. Вони розповідали про високі тарифи, недовіру до діючої влади, поганий стан доріг. Люди були б раді, якби про їхні реальні проблеми частіше писали в пресі.

26145458_926192640867571_1880087644_o

«Ми часто проводимо такі зустрічі з населенням, записуємо їх побажання, проблемні питання, формуємо програму дій з урахуванням отриманої інформації. Деякі проблеми вирішуватимемо на районному рівні, а з деяких розраховуємо на підтримку народних депутатів від «Батьківщини», – зазначив Сергій Потєряхін.

За його словами, завдяки нардепу Олексію Рябчину, автомобільну дорогу, що проходить і через Сватівщину, включать до плану ремонтних робіт на 2018 рік.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова