«Батьківщинівці» Сумщини переймаються розвитком дитячо-юнацького футболу

Голова фракції «Батьківщина» в облраді Вадим Лисий під час сесії порушив питання щодо недостатньої уваги з боку обласної влади до розвитку дитячо-юнацького футболу на Сумщині.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, Вадим Лисий звернувся до керівництва облради щодо жахливого стану футбольних полів ФЦ «Барса» і розвитку дитячо-юнацького футболу на Сумщині.

«Футболісти, як і всі спортсмени, не народжуються професіоналами. Це щоденна кропітка робота, тренування, робота над собою. Окрім того, це робота тренерів та батьківська підтримка, зокрема фінансова. Як спортсмен та батько, точно знаю, що заняття дітей спортом потребує немалих фінансових вкладень. На привеликий жаль, в області спостерігається негативна тенденція щодо розвитку спорту, зокрема і футболу, а підтримка з боку влади –відсутня. Свідченням цього є розбиті поля на «Барсі», на яких доводиться тренуватися нашим дітям», – сказав політик.

Вадим Лисий розповів, що звернувся до колег та до голови обласної ради з пропозицією внести до порядку денного питання щодо вивчення розвитку футболу в області, інвентаризації спортивних центрів та шкіл. Керівництво облради не підтримало пропозицію, вважаючи, що в області все добре з розвитком дитячо-юнацького спорту. Політик вважає, що з таким ставленням скоро можна буде побачити «задоволених» батьків під стінами обласної ради».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова