«Батьківщинівці» Старосинявщини допомогли придбати кисневий концентратор

Представник «Батьківщини», директор ТОВ «Славянське-5» Олександр Слизькоухий передав працівникам КНП «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» кисневий концентратор.

Як повідомляє пресслужба Хмельницького облпартосередку, до підприємця-однопартійця по допомогу  у вирішенні питання звернулися головний лікар КНП «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги», голова фракції «Батьківщина» у Старосинявській селищній раді Надія Ананьєва та депутатбатьківщинівець» Василь Процюк.

Підприємець оперативно відреагував на звернення та придбав сучасний кисневий концентратор для потреб хворих на коронавірус пацієнтів. Вартість концентратора 36 тисяч гривень.

Колектив і пацієнти медичного закладу висловили щиру вдячність усім, хто допоміг у вирішенні питання.

«Кожен крок вашої допомоги дуже важливий для медичних працівників і жителів громади. Щира вдячність за підтримку і словом, і ділом. Нехай сторицею віддасться вам ваша допомога!» – написано на сайті  селищної громади.

Варто нагадати, що у 2020 році, завдяки Василю Процюку і Олександру Слизькоухому було закуплено електрокардіографи для Центру ПМСД і районної лікарні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова