«Батьківщинівці» разом із фермерами Черкащини виступили проти продажу землі

Депутати Черкаської облради від фракції «Батьківщина» взяли участь у засіданні депутатської комісії агропромислового розвитку та земельних відносин, на яке прибули аграрії з усієї області.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, на комісії розглянули звернення депутата-«батьківщинівця» Віктора Гончаренка, який розповів, що аграрії регіону обурені голосуванням депутатів Верховної Ради щодо продажу земель сільськогосподарського призначення.

«Останнім часом до мене, як депутата обласної ради, голови обласної Асоціації фермерів та землевласників звертається багато сільгоспвиробників, які наголошують на небезпеці, що нависла над нашою державою через можливе відкриття ринку землі», – сказав Віктор Гончаренко.

Депутат повідомив, що аграрії пропонують керівництву країни кошти на суму 4.4 млрд грн, передбачених фермерам на компенсацію за купівлю землі, спрямувати до органів місцевого самоврядування.

«За таких умов не порушуватимуться права громадян, які хочуть продати свої наділи, а земля залишатиметься у власності держави», – наголосив партієць.

Свою думку щодо земельного питання висловив і керівник обласної фракції «Батьківщина», перший заступник голови обласної парторганізації Михайло Мушієк.

«Я пропоную спочатку надати по 2 гектари землі всім громадянам України, як це передбачено законодавством, а вже потім ставити питання про відкриття ринку землі», – зауважив депутат.

Політик запропонував також прискіпливо аналізувати роботу народних депутатів від Черкащини та давати їй належну оцінку.

«Якщо вони підтримають земельний закон і у другому читанні, то необхідно ставити питання про їх відкликання», – переконаний Михайло Мушієк.

Під час обговорення земельного питання черкаські аграрії ознайомили присутніх керівників області зі своєю позицією щодо відкриття ринку землі та обговорили реальні можливості вирішення цього питання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова