«Батьківщинівці» провели зустріч із підприємцями Київщини

Голова Київської обласної ради Ганна Старикова та народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель провели робочу зустріч із представниками малого та середнього бізнесу області.

Про це повідомляє прес-служба Київської обласної партійної організації.

«Малі та середні підприємці створюють робочі місця, сплачують податки, формуючи місцеві дохідні бюджети, тому їхній захист і підтримка – пріоритет для обласної ради. Держава має створити прозорі правила відповідальності для бізнесу, не заважати розвиватися малим підприємствам і не бути наглядачем та каральним органом», – переконана Ганна Старикова.

Під час зустрічі підприємці розповіли про проблеми у веденні бізнесу, зокрема більшість із них висловила занепокоєність залежністю від Обленерго. Вони змушені укладати договори на постачання послуг із компанією-монополістом, що змінює правила та виставляє додаткові рахунки.

«Бізнес більше довірятиме державі, якщо кожен підприємець, незалежно від його наближеності до гаранта Конституції, чесно сплачуватиме податки, а сам президент не зароблятиме під час війни, поки всіх інших змушують «затягнути паски», – зазначила народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель.

Результатом двогодинного спілкування з представниками «Батьківщини» стала готовність підприємців Київщини працювати однією спільною командою з обласною радою, надавати свої пропозиції для змін в українському законодавстві, готувати офіційні звернення до влади, аби домогтися покращення бізнес-клімату в області та в Україні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова