«Батьківщинівці» Прикарпаття звітують про виконану роботу

Депутат має бути лобістом інтересів мешканців громад і залучати якнайбільше коштів на потреби соціально-економічного та культурного розвитку територій.

Як повідомляє пресслужба Івано-Франківської обласної парторганізації, про це в інтерв’ю газеті «Галичина» заявив депутат Івано-Франківської облради, «батьківщинівець» Андрій Іваськів.

«За чотири роки моєї каденції коштом обласного бюджету в місті Бурштин вдалося провести капітальний ремонт украй зношених санвузлів та каналізаційних мереж в освітніх закладах, замінити значну частину старих вікон та придбати комп’ютерну техніку», – розповів Андрій Іваськів.

За його словами, за кошти обласного бюджету капітально відремонтували їдальню та покрівлю спортивної зали у школі №1, провели комплекс ремонтних робіт у другій та третій школах Бурштина. Відремонтовано вулицю Романа Шухевича, а торік взялися за капітальний ремонт вулиці Енергетиків та інших.

«Будемо реалістами: бюджет області – один, а розраховує на нього кожне село і місто нашого краю. Тож за таких умов святим обов’язком повинно бути раціональне використання кожної бюджетної гривні», – зазначив «батьківщинівець».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова