«Батьківщинівці» Полтавщини провели акцію проти продажу землі

Сьогодні активісти обласної парторганізації організували та провели в Полтаві акцію проти продажу землі сільськогосподарського призначення.

Як повідомляє прес-служба Полтавського обласного партосередку, до акції долучилися депутати-«батьківщинівці» обласної та місцевих рад, відомі на Полтавщині аграрії, активісти партії.

IMG-1a28034ec719853fda0f45a2dde1ea09-V
За словами першого заступника очільника обласної «Батьківщини» Олега Бєлоножка, земельне питання є надзвичайно актуальним для Полтавщини, яка є житницею України, берегинею кращих хліборобських традицій.

«У складний для України час, коли Схід держави став гарячою точкою, є злочином навіть говорити про припинення мораторію на продаж землі. Необхідно продовжити заборону купівлі-продажу хоча б на п’ять років, поки зміцниться народне господарство в Україні», – сказав Олег Бєлоножко.

IMG-d04af3ae279ed8fbb471fa814a00d1df-V
«Батьківщинівець» наголосив, що ВО «Батьківщина» на чолі з лідером Юлією Тимошенко – єдина політична сила в державі, яка бореться за збереження земельних ресурсів та розвиток аграрного сектора економіки України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова