Партійці Полтави борються за збереження пам’яток культурної спадщини

Перший заступник голови Полтавської обласної «Батьківщини», депутат міської ради Олег Бєлоножко зустрівся з представниками делегації з Німеччини в рамках місії щодо перспектив відновлення та використання пам’ятки архітектури ХІХ століття – приміщення Кадетського корпусу в обласному центрі.

Як інформує прес-служба Полтавського обласного партійного осередку, німецькі експерти працюватимуть за підтримки комунальної організації «Інститут розвитку міста» та «Connective Cities», яка фінансує заходи з обміну досвідом і розробки можливих проектів.


За словами Олега Бєлоножка, фракція «Батьківщина» в Полтавській міськраді була серед ініціаторів комплексного вивчення проблеми врятування Кадетського корпусу – перлини архітектури.


«Не можна допустити того, аби красень-будинок, розташований у центрі міста, гинув на очах. Необхідна розробка місцевого проекту та вивчення міжнародного досвіду реконструкції та реставрації, тому ми і звернулися за консультацією до зарубіжних експертів», – наголосив «батьківщинівець».

Олег Бєлоножко зазначив, що після детального ознайомлення з ситуацією, німецькі фахівці розкажуть про свій досвід роботи з подібними будівлями в Європі, представлять попередні результати. На завершення сторони обговорять майбутні варіанти співпраці.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова