«Батьківщинівці» підтримують дитячий будинок сімейного типу

Депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік та голова міської парторганізації Олександр Плахотнік підтримують дитячий будинок сімейного типу «Шендрик» у Південному районі міста Кам’янського.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, напередодні новорічних свят «батьківщинівці» приїхали до дитячого будинку з традиційними подарунками – солодощами для дітвори, пилососом, про який просили батьки, і величезним ведмедем, від якого малеча була в захопленні.

Плахотніки

На сьогодні в учасника бойових дій на Донбасі Олександра Шендрика і його дружини Олени перебувають на вихованні 8 дітей, які легко знаходять спільну мову з їхньою рідною донькою Софією.

8-річний Микола та 2-річний Володя у цій родині зустрінуть Новий рік уперше. Четверо дітей, виховані родиною Шендриків, уже пішли в доросле життя.

«Олександр і Олена Шендрики своїм прикладом показують, якою має бути справжня сім’я. Тут панують любов, повага і взаємовиручка. Це справжня фортеця. Від щирого серця вітаємо вас з майбутніми святами, нехай у новому році ваш будинок збереже міцність взаємин, дружбу і мир», – сказали Олена й Олександр Плахотніки, вітаючи господарів з прийдешнім Новим роком.

Після вручення подарунків гостей чекало вже традиційне чаювання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова