«Батьківщинівці» підтримали всеукраїнську акцію захисту землі біля Верховної Ради

Тисячі українців вийшли на всеукраїнську акцію проти продажу рідної землі, яка проходила під Верховною Радою.

Як повідомляє пресслужба Київської міської парторганізації, до акції долучилися представники «Батьківщини». Мітингарі вимагають від влади зняти з розгляду законопроєкти про розпродаж сільськогосподарської землі, продовжити мораторій на її продаж.


Йдеться про зняття з розгляду законопроєктів №2178-10, 2194, 2195, які дозволяють розпродаж сільськогосподарської землі; продовження мораторію на продаж землі на 3 роки (законопроєкт № 2109); ухвалення законопроєкту №2182 про всеукраїнський референдум; негайно оголосити референдум щодо землі, яка має належати наступним поколінням українців.


Голова Київської міської парторганізації Віталій Нестор переконаний, що президент Володимир Зеленський свідомо ігнорує український народ.

«Разом зі своїм оточенням Зеленський збирається до кінця року протиснути будь-якими шляхами законопроєкт про розпродаж, тобто, дерибан землі», – зазначив під час акції голова столичного осередку партії.

Зазначимо, що акція «Ні – продажу землі!» набула довгострокового формату. Сталося це після тривалих сутичок із поліцією, коли активісти все ж таки розклали намети по вулиці Михайла Грушевського.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова