«Батьківщинівці» Одещини стали лауреатами «Народного визнання – 2017»

У п’ятницю, 8 грудня, відбулося нагородження переможців Рейтингу популярності людей та подій Півдня України «Народне визнання – 2017», яке проходить в Одесі вже в 17-й раз.

Як повідомляє прес-служба Одеського обласного партосередку, представники «Батьківщини» здобули нагороди відразу в трьох номінаціях.

03

Очільника партійців Одещини, першого заступника голови Одеської облради Олега Радковського нагородили «За внесок у розвиток соціально-економічної сфери Одеського регіону».

За його словами, нагорода є спільною заслугою депутатів від «Батьківщини» як в обласній, так і в місцевих радах Одеської області.

«У своїй діяльності в облраді я керуюся таким принципом: наша робота повинна поліпшити життя мешканців Одеської області, сприяти розвитку економіки та залученню інвестицій. Завдяки продуктивній роботі депутатського корпусу обласної ради і чіткій взаємодії з органами влади на місцях ми домоглися того, що «Бюджет розвитку» в цьому році становив близько 600 млн гривень, що дало нам змогу в кожному районі й місті області провести ремонт доріг і модернізувати школи, дитячі садки та медичні установи», – наголосив Олег Радковський.

Окрім того, керівник «Батьківщини» на Одещині зазначив, що завдяки ухваленій Стратегії економічного й соціального розвитку Одеської області до 2020 року в життя впроваджено дев’ять нових регіональних програм із загальним бюджетом понад мільярд гривень, і ці програми охопили практично всі галузі життєдіяльності області.

16

У номінації «Аграрій року» перемогу здобув депутат Одеської облради з фракції «Батьківщина» Михайло Лазаренко, який очолює фермерське господарство «Прогрес» і компанію «ZAREN». Нагороду Михайлові Лазаренку вручив заступник голови Одеського обласного територіального управління Антимонопольного комітету України Юрій Кравець.

Лауреатом у номінації «За вагомий внесок у розвиток жіночого підприємництва в аграрній галузі України» стала голова фермерського господарства, депутат Одеської облради з фракції «Батьківщина» Алла Стоянова – вона прийняла почесний кубок і диплом із рук начальника департаменту економіки та розвитку Одеської ОДА Дмитра Радулова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова