«Батьківщинівці» очолили депутатські комісії у Черкаській обласній раді

Депутати Черкаської обласної ради від «Батьківщини» Віктор Вусик та Віктор Гончаренко очолили постійні комісії облради.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, «батьківщинівців» обрали керівниками комісій під час сесії обласної ради, яка відбулася 21 грудня.

Партієць Віктор Вусик очолив комісію з питань комунальної власності, підприємництва та регуляторної діяльності. За його кандидатуру проголосував 51 депутат.

«Необхідно познайомитися з членами комісії, досягнути компромісу між усіма політичними силами, які увійшли до складу комісії, аби вона дійсно запрацювала в повну силу на користь нашого регіону», – сказав Віктор Вусик.

Віктора Гончаренка обрали головою комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин. За нього відали голоси 54 депутати.

«Комісія працюватиме для громади, для наших сільськогосподарських виробників, які є основою агропромислового сектору. Ми повинні працювати на розвиток сільського господарства, а не на його знищення. Хотілося б повернутися до розгляду питання ринку землі, який був узаконений. Вважаю помилковим рішення влади щодо продажу земель сільгосппризначення», – сказав Віктор Гончаренко.

На його переконання, якщо таке відбудеться, то про розвиток агропромислового комплексу говорити буде запізно. Треба виносити на розгляд сесії відповідні звернення до керівництва країни, аби через Конституційний Суд внести правки до закону про ринок землі

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова