«Батьківщинівці» облради голосували за бюджет, але вимагають від держави підтримки громадам

Під час обговорення головного бюджетного документу області на сесії облради депутат від «Батьківщини» Іван Мунтян наголосив, що і місцевій владі, і керівництву держави слід продумати пропозиції для підтримки місцевих громад.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, серед таких пропозицій політик бачить і підсилення співпраці з європейськими партнерами. На пропозицію «Батьківщини», в обласному бюджеті-2021 додатково закладено 19 млн грн на підтримку медицини.

Іван Мунтян отримав уточнення щодо дефіциту, який має бюджет області – за попередніми даними він становитиме 110 млн грн. Кошти на розвиток громад відсутні. Отже, необхідно продумати пропозиції для підтримки місцевих громад.

«Як би красномовно ми не виступали, якщо не прийняти програми і не виділити кошти, то це все розмови. Ми маємо шукати джерела надходження коштів до місцевих бюджетів», – сказав Іван Мунтян.
Політик зазначив, що насправді передаються не повноваження, а головний біль на місцях.
«У нас є величезний дефіцит і ми не бачимо як його ліквідувати. Я спілкуюся з головами і вони уявлення не мають, як виживати в умовах відсутності коштів», – наголосив «батьківщинівець».

Політик закликав звернутися до керівництва держави, аби налагодити стосунки з європейським партнерами.

Обласний бюджет був прийнятий 57-ма голосами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова