«Батьківщинівці» Нікопольщини активізують свою діяльність

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександра Сотула провела нараду з партійцями – депутатами Нікопольської міської та районної рад.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Учасники наради визначили коло проблем, з якими до них найчастіше звертаються виборці. Серед них – руйнація сіл, відсутність доріг, робочих місць, фельдшерсько-акушерських пунктів та аптек для придбання ліків, отримання первинної медичної допомоги, масове закриття дитячих садочків та шкіл, непомірні та необґрунтовані тарифи, скорочення автобусних маршрутів, транспортних сполучень, різке збільшення вартості квитків, зростання податкового навантаження на населення.

«Люди не розуміють, чому чинна влада приймає закони, які суперечать стратегічному розвитку України.  За такої ситуації ми повинні допомагати  своїм виборцям, відстоювати їхні інтереси та права», – наголосила Олександра Сотула.

 Під час наради депутатці передали звернення на отримання матеріальної допомоги від малозахищених громадян та з юридичних питань щодо закону про продаж землі.

 Наприкінці зустрічі Олександра Федорівна привітала нових членів ВО «Батьківщина» і вручила їм партійні квитки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова