«Батьківщинівці» на Прикарпатті розпочали будівництво дитячого садка

Днями у селі Чорнолізці, Тисменицького району, що на Івано-Франківщині, на місці старої школи розпочали будівництво дитячого садочка на 80 місць.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської парторганізації, ініціатором будівництва виступив депутат Івано-Франківської обласної ради від «Батьківщини», уродженець села Чорнолізці Василь Гладун.

«За дуже короткий термін ми зробили котлован під дитячий садок, розпочали монтувати фундамент. Завдяки тісній співпраці та допомозі Івано-Франківської обласної ради, залученню коштів із державного фонду регіонального розвитку сподіваємося, що нам вдасться швидко завершити будівництво» – сказав Василь Гладун.

За словами першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради, «батьківщинівця» Василя Гладія, в області визначено 45 пріоритетних об’єктів, що фінансуються з державного бюджету, зокрема будівництво дитячого садка в Чорнолізцях. Обласна рада в 2019 році фінансувала цей об’єкт з обласного бюджету, планується, що і в 2020 році виділятимуть кошти на фінансування будівельних робіт.

Вартість робіт становить 33 мільйона гривень. За наявності фінансування будівництво планують завершити до кінця 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова