«Батьківщинівці» на Дніпропетровщині відзначили свято Івана Купала

Активісти ВО «Батьківщина» відзначили свято Івана Купала по всій Дніпропетровщині.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

У Кривому Розі «батьківщинівці» Центрально-Міської районної парторганізації ініціювали свято для ветеранів праці в Територіальному центрі соціального обслуговування. Відомі в Кривому Розі вокалісти Геннадій Васюта, Валерій Сухоруков та Микола Терновський запропонували глядачам послухати хіти 70-80 років, а Валентина Романова – гуморески.

Зі словами вітання до ветеранів звернувся голова Центрально-Міського районного партосередку ВО «Батьківщина» Ігор Вовкозуб.

У Кам’янському партійці поєднали свято Івана Купала з Днем Нептуна. Яскравий захід відбувся в Лівобережному парку відпочинку. Його програма була різноманітною – концерт міських танцювальних колективів, конкурси, інтерактивна гра для дітвори з епічною «водною битвою». Охочі також мали змогу покататися на конях.

Відвідувачів парку привітали депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік та депутати-«батьківщинівці» Кам’янської міськради Олександр Плахотнік і Сергій Миршавка. Партійці подарували адміністрації парку пульт-мікшер.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова