«Батьківщинівці» Миколаївщини звітували про роботу

На звітно-виборчій конференції Южноукраїнської міської парторганізації «Батьківщини» делегати заслухали звіт керівництва та висловилися за продовження повноважень очільника міського партосередку, голови фракції ВО «Батьківщина» у міськраді Сергія Ярошенка.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної «Батьківщини», саме Сергій Ярошенко очолив у раді рух протистояння протизаконним діям міського голови.


«За останні два роки ми збільшили число партійних лав утричі, переважно це молодь та люди середнього віку, які налаштовані покращити ситуацію і в місті, і в країні в цілому. Наші активісти організували збір підписів проти продажу земель сільгосппризначення, також ми доєдналися до акції «Відкриємо дітям чудеса України». Нами здійснено немало добрих справ», – заявив Сергій Ярошенко.

Лідер Южноукраїнського партосередку озвучив позицію депутатів-«батьківщинівців» у місцевій міськраді щодо боротьби з корупцією та в сфері розвитку інфраструктури міста енергетиків.

Партійці одностайно затвердили звіт керівника осередку та підтримали його кандидатуру на голову Южноукраїнської міської парторганізації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова