«Батьківщинівці» Львівщини захищають інтереси малих фермерських господарств

У Буському районі, що на Львівщині, упродовж останніх двох років виникають земельні конфлікти між дрібними фермерами та великими агрогосподарствами, зокрема з фірмами-сателітами турецької компанії «Онур».

Як повідомляє прес-служба Львівського обласного партосередку, на захист фермерів стали депутати від «Батьківщини».

«Лобіювання інтересів турецької мегакомпанії дійшло до межі: представники місцевої влади їздили селами району із наполегливою пропозицією селянам віддати свої земельні паї конкретному агрохолдингу. Через лобізм місцевої влади дрібні фермери не можуть конкурувати з великими агрохолдингами», – заявив на сесії Львівської облради депутат від ВО «Батьківщина» Степан Рак.

За його словами, підтримка невеликих фермерських господарств – пріоритет партії ВО «Батьківщина». Степан Рак наполягає, що власники земельних паїв мають отримувати гідну платню, а їхні права та свободи ніхто не повинен порушувати.

«Ми не проти того, щоб інвестори приходили в область і працювали тут, однак для всіх мають бути однакові правила. Тому звертаємось до правоохоронних органів із вимогою негайно притягнути до відповідальності лобістів незаконної конкуренції, а також причетних до захоплення земель. Наголошуємо, що земля належать народові України, а не приватним бізнес-структурам», – зазначається в заяві «Батьківщини», яку на сесії Львівської облради зачитав Степан Рак.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова