«Батьківщинівці» Львівщини вимагають звіту керівника медичного закладу області

Депутати Львівської облради від «Батьківщини» вимагають звіту керівника обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Як повідомляє прес-служба Львівського обласного партосередку, відповідну заяву з трибуни обласної ради зачитав очільник фракції «Батьківщина» Юрій Гудима.


«Працівники лікарняного закладу б’ють на сполох, адже через незаконне призначення на посаду гендиректора обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимира Похмурського у січні 2017 року, виникло ряд проблем у служби екстреної медичної допомоги Львівщини», – йдеться в заяві фракції.

У документі зазначено, що Володимир Похмурський не виправдав довіри ані конкурсної комісії, ані депутатів, не виконавши жодної обіцянки, даної більше року тому.

Фракція «Батьківщина» у Львівській облраді вимагає термінового звіту перед депутатами за рік роботи директора центру екстреної медичної допомоги Володимира Похмурського, а також надати громадськості стратегію розвитку цієї лікарняної установи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова