«Батьківщинівці» Львівщини вимагатимуть проведення повторних слухань про запровадження RAB-тарифів

Наприкінці січня цього року ПАТ «Львівобленерго» провело громадські слухання щодо запровадження RAB-тарифів, на яких не було представників від споживачів та громадськості.

Про це під час прес-конференції у Львові заявив голова Громадського руху «Європейське місто», представник ВО «Батьківщина» Богдан Рабешко, інформує прес-служба Львівської обласної партійної організації.

«Батьківщинівець» зазначив, що звернувся до голови Львівської ОДА Олега Синютки з проханням пояснити, як відбулися громадські обговорення щодо встановлення стимулюючого регулювання.

«Чиновники обласної держадміністрації, відповідно до законодавства, мають захищати права споживачів. Але в цій ситуації вони захищали права «Львівобленерго», – наголосив Богдан Рабешко.

Депутат Львівської облради від ВО «Батьківщина» Степан Рак зауважив, що він та його колеги вимагатимуть відповіді від чиновників облдержадміністрації щодо цієї ситуації.

«20 березня відбудеться засідання сесії Львівської обласної ради. Ми будемо вимагати від голови облдержадміністрації відповіді, чому чиновники підписали цей протокол і чому на громадські слухання не запросили підприємців, яких передусім зачепить запровадження RAB-тарифів», – сказав Степан Рак.

Довідково. Стимулююче регулювання (RAB-тарифи) – це система тарифоутворення на основі довгострокового регулювання тарифів, спрямованого на залучення інвестицій для будівництва та модернізації інфраструктури електричних мереж та стимулювання ефективності витрат електророзподільних компаній.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова