«Батьківщинівці» Львівщини організували благодійний Святвечір

Народний депутат України Сергій Євтушок разом із очільником «Батьківщини» Львівщини Михайлом Цимбалюком взяли учать у святкових урочистостях, що проходили в санаторії «Карпати», у Трускавці.

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної парторганізації, на Різдвяну вечерю, яку традиційно організовує «батьківщинівець» Лев Грицак, запросили представників громадських організацій Трускавця, Стебника та Дрогобицького району, а також мешканців Трускавця із малозабезпечених родин.

Голова «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк зазначив, що робити подарунки, ділитися радістю з ближніми – це споконвічна традиція українського народу, яку потрібно берегти і шанувати.

«Такі зустрічі покликані підтримати людей, які в силу різних обставин не можуть приготувати 12 святкових страв, не мають до кого піти поколядувати. Ми намагаємося зробити так, аби у ці дні кожен міг подякувати Господу за прожитий рік, з оптимізмом складати плани на рік прийдешній», – розповів Михайло Цимбалюк.

Сергій Євтушок подякував організаторам та учасникам святкової вечері, привітав усіх із Різдвом від імені Юлії Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова