«Батьківщинівці» Луганщини радять посадовцям підтягнутися до європейських стандартів оплати праці держслужбовцям

Голова Луганського обласного партійного осередку Олександр Романовський радить українським міністрам подивитися на країни Європи, де немає прірви між зарплатами посадовців і народу, а результати і відповідальність за них значно вищі.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Луганської обласної парторганізації.

«Висока зарплатня має базуватися на високому результаті! Мають бути чіткі плани, стислі строки і висока відповідальність за результат. Чи є це зараз? Судячи з поглиблення проблем у більшості галузей економіки, – ні!» – зазначив представник «Батьківщини».

Політик зосередив увагу на тому, що така розбіжність між зарплатами державних посадовців негативно впливає на ринок праці в Україні.

«Плани та програми, про які говорить Тимофій Мілованов, за такого підходу просто нікому буде втілювати в життя – всі професіонали повтікають за кордон. У них, якщо міністр не в курсі, також є родини та діти, які задають питання – чому ти зі своїми знаннями та «золотими руками» працюєш за копійки? Я переконаний, що підвищення зарплатні має йти паралельно з чіткими планами та системними змінами, бо гроші посадовці отримують за рахунок платників податків!» – наголосив Олександр Романовський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова