«Батьківщинівці» Луганщини долучилися до заходів з нагоди Дня перемоги над нацизмом

На Луганщині активісти «Батьківщини» в містах та районах привітали ветеранів, відвідали місця бойової слави та долучилися до урочистостей з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної партійної організації.

У Рубіжному «батьківщинівці» на чолі з депутатом міськради Олексієм Ємцем 9 травня привітали ветеранів на площі Перемоги.

«Сьогодні ми дякуємо ветеранам за їх подвиг у страшні роки війни, за їх волю та силу. Ми згадуємо полеглих, серед яких було багато наших земляків. Ми шануємо дітей війни – тих, хто не мав дитинства та на все життя запам’ятав, що таке голод, окупація, горе», – наголосив Олексій Ємець.

Він побажав українцям миру – в душі, в серці і на своїй землі.

У селі Залимн, що на Кремінщині, голова сільської первинної парторганізації ВО «Батьківщина» Людмила Жилкова разом з односельцями відкрила урочистий мітинг покладанням квітів до пам’ятника воїнам у Парку Слави.

До заходу долучилися голова Красноріченської ОТГ Віталій Жувако та секретар Кремінського районного партосередку ВО «Батьківщина» Наталія Решетило. Після урочистостей на селян чекав смачний куліш.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова