«Батьківщинівці» Кіровоградщини переймаються ремонтом доріг

Голова обласної парторганізації проінспектував ремонт дороги на Кіровоградщині, яку будують з ініціативи «Батьківщини».

Депутат обласної ради та голова фракції ВО «Батьківщина» Олександр Чорноіваненко проінспектував хід ремонтних робіт на автодорозі обласного значення Т-12-12, що проходить через місто Новомиргород, яку не ремонтували більше 40 років.
За словами політика, нині на ділянці триває активний процес ремонту дороги.
«Днями проінспектував хід ремонтних робіт на дорозі Т-12-12, яка проходить через місто Новомиргород, на який ми всі так довго чекали. Поспілкувався з робітниками, дізнався про процес, технологію та труднощі, з якими їм доводиться стикатися. Безумовно, на плечах цих хлопців лежить велика відповідальність, адже ця дорога не бачила ремонту більше 40 років. Скажу відверто, побувавши на місці, я відчув гордість за те, що нам все-таки вдалося домогтися цього довгоочікуваного ремонту, –написав Олександр Чорноіваненко.
Варто зауважити, що саме завдяки ініціативі Олександра Чорноіваненка та його команди, виділено кошти на ремонт цієї дороги.
«Я неодноразово говорив про важливість ремонту та будівництва доріг в області, багато разів разом з командою ми виступали ініціаторами цього процесу, тисячу разів стикалися з труднощами і відмовами, але, коли ти бачиш результат, я щоразу розумію, наскільки важливим є те, що ми робимо. Попереду ще багато роботи, але я переконаний, що все вийде», – зауважив Олександр Чорноіваненко.
Нагадаємо, в одному із міст Кіровогрaдщини реконструюють дорогу, яку не ремонтувaли понaд 40 років.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова