Батьківщинівці Камінь-Каширщини змагалися на спартакіаді

На базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні та Волинського Національного університету імені Лесі Українки відбулась Волинська обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад.

Депутати рад  всіх рівнів демонстрували свою спортивну майстерність в таких видах спорту , як футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

Спільно формували команду Камінь-Каширсього району керівник фракції “ВО”Батьківщина” у Камінь-Каширській міській раді Сергій Панасюк і заступник голови Камінь-Каширської районної ради голова Камінь-Каширської районної “ВО  «Батьківщина» Сергієм Дмитруком.

Ця команда була представлена в 4 з 5 видів спартакіади.

На жаль, команда з волейболу не була сформована, але навіть здобутки в 4 видах спорту дозволили команді посісти бойове ІІІ місце, поступившись 8 балами команді Ковельського та лиш 3 балами Володимирському районам, та обійшовши, своєю чергою, збірні команди Волинської обласної ради та Луцького району.

З найкращих спортсменів-депутатів буде сформована збірна команда Волинської області, котра буде відстоювати честь рідного краю на Всеукраїнському етапі спартакіади, що відбудеться в місті Ужгород Закарпатської області.

Дякуємо доблесним Збройним Силам України за можливість демонструвати в форматі спортивних змагань згуртованість всього українського народу у прагненні якнайшвидшої Перемоги над рашистським агресором.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова