«Батьківщинівці» Івано-Франківщини допомагають мешканцям

Партійці області продовжують допомагати ЗСУ та переселенцям.

Мицканюк Василь Миколайович – голова Верховинської  районної партійної організації та голова селищної ради – беруть на облік прибувших зі сходу і центру України, проводять мобілізацію і відправляють на фронт. Збирають і відправляють у Київ та Чернігів  необхідні продукти та речі.  

Петричук Володимир Васильович – голова Косівської районної парторганізації – заступник командира тероборони, проводять патрулювання в громаді та забезпечує розселення переселенців. Допомагають гуманітарною допомогою та надають на фронт необхідні продукти та речі нагальної необхідності.

Шумко Анатолій Богданович – голова Снятинської міської територіальної громади – налагоджена робота по реєстрації на облік прибулих зі сходу і центру України, надання допомоги гуманітарної, медичної, в громаді налагоджена всі системи з обороноздатності в громаді.

Писклинець Ігор Дмитрович – голова   Надвірнянської районної парторганізації займається фінансовими розподіленими, закупівлею необхідних засобів захисту для армії, гуманітарної допомоги тимчасово переселеним громадянам, розселенням та контролем за недопущенням підняття цін на продукти харчування в громаді .

Голова Яремчанської міської громади Мироняк Андрій Іванович – забезпечує порядок в громаді, проводить контроль по територіальній обороні, налагоджує гуманітарні перевезення з-за кордону та надання допомоги тимчасово переселеним особам житла та гуманітарної допомоги у їжі та одязі.

Гоголь Ярослава Михайлівна – голова Богородчанської парторганізації – веде активну волонтерську діяльність, допомагає харчами та поселенням біженців в громаді та забезпечує перевезення людей за кордон. Її підприємство займається виготовленням та доставкою дерев’яних двоярусних ліжок на фронт для наших військових.

Також надається фінансова допомога Збройним Силам України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова