«Батьківщинівці» Черкащини підбили підсумки виборчої кампанії

Керівництво Черкаської обласної «Батьківщини» провело розширене засідання бюро з партійним активом.

Як інформує прес-служба Черкаської обласної парторганізації, під час засідання учасники проаналізували результати президентської виборчої кампанії та обговорили подальші кроки у партійній роботі.

Голова обласної парторганізації Анатолій Бондаренко подякував однопартійцям за роботу під час виборчої кампанії. Він зауважив, що сьогодення вимагає нових підходів до проведення виборчих перегонів, що потрібно врахувати при підготовці до парламентських виборів.

«Ми маємо проаналізували сильні та слабкі сторони цієї кампанії, аби не робити таких самих помилок на наступних виборах. Наша партія самодостатня, незалежна, структурована політична сила, яка повинна на парламентських виборах отримати переконливу перемогу», – наголосив Анатолій Бондаренко.

Голова Черкаського обласного виборчого штабу Юрій Тренкін прозвітував про роботу штабу під час виборів, звернувши увагу присутніх на те, що це перша кампанія, яку фахівці називають технологічною.

«Найкращі показники у Жашківському, Лисянському, Звенигородському, Катеринопільському та Монастирищенському районах. Ми вдячні керівникам цих районних осередків за якісно і результативно пророблену роботу», – сказав Юрій Тренкін.

Перший заступник голови обласної парторганізації Михайло Мушієк повідомив присутніх про призначення на 30 червня 2019 року перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад. На Черкащині такі вибори відбудуться у трьох ОТГ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова