«Батьківщинівці» Черкащини допомогли лікарні придбати комп’ютерний томограф

За сприяння депутатів Черкаської міської ради від «Батьківщини» у рентгенологічному відділенні міської лікарні запрацював сучасний кабінет комп’ютерної томографії.

Як повідомляє прес-служба Черкаської обласної парторганізації, з ініціативи «батьківщинівців» депутати спрямували на купівлю томографа з міського бюджету близько 11 млн грн.

4_88
За словами головного лікаря, депутата обласної ради від «Батьківщини» Олександра Федорука, цей комп’ютерний томограф нині найпотужніший в області.

«Близько 70% пацієнтів, які потрапляють до нашої лікарні, потребують обстеження на комп’ютерному томографі. Завдяки такому обстеженню ми зможемо швидше та якісніше поставити пацієнту діагноз і надати необхідну допомогу», – сказав Олександр Федорук.

Цього року на оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів у бюджеті Черкас закладено близько 50 млн грн.
Міський голова Черкас, керівник обласного партосередку Анатолій Бондаренко запевнив, що оснащення лікарень поліпшуватиметься й надалі.

«Існує ще багато проблем, які треба вирішувати. Обстеження на цьому томографі будуть безкоштовними, адже від точного діагнозу може залежати життя людини», – сказав мер Черкас.

Голова бюджетної комісії, депутат-«батьківщинівець» Юрій Тренкін запевнив, що депутатський корпус та бюджетна комісія й надалі шукатимуть шляхи для фінансування медичних закладів.

Депутат також повідомив, що під час останнього засідання виконавчого комітету внесені зміни до бюджету міста на цей рік, що дозволило закупити ортопедичні накладки вартістю 200 тисяч гривень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова