«Батьківщинівці» Буковини продовжили марафон допомоги потерпілим від повені

Посильну допомогу постраждалим від червневої повені у своєму районі надали «батьківщинівці» Сторожинеччини.

Як повідомляє пресслужба обласного осередку ВО «Батьківщина», партійці відвезли продуктові пакети в село Дубове Сторожинецького району.

Одна з жінок, яку відвідали партійці, мало не втратила життя через велику воду – врятувалася завдяки тому, що залізла на яблуню на подвірї і там перечекала затоплення. Корову з її господарства віднесло водою – на щастя, згодом тварину-годувальницю знайшли, хоч і далеко від дому.

Іншу жінку, яка через інвалідність ходить лише за допомогою милиць, онука зуміла затягнути на горище. Так і врятувалися, але плачуть, що сорок курчат, яких вони вирощували, потопилися…

Однієї родини з немовлям у розпал прибування води не було вдома, а коли нарешті зайшли до хати, то побачили, що вода перевернула пральну машинку, меблі, іншу техніку… Це все тепер не підлягає ремонту. А в когось вода понесла з собою і невелику автівку…

 «Батьківщинівці» – депутати сільської ради селища Камяна, Сторожинецької районної та Чернівецької обласної рад надали допомогу мешканцям 11-ти постраждалих господарств села Дубове. Серед привезених продуктів – хліб, цукор, сіль, олія, масло, майонез, згущенка.  

«Ми вражені тим, що побачили після стихії, – розповідає депутатка Чернівецької обласної ради Світлана Фочук. – Досі це село оминали повені і подібної руйнації Дубове ніколи не зазнавало – хіба що підтоплювало городи. Цього разу у багатьох будинках вода стояла по пояс… Ми підвезли продукти людям, які втратили найбільше і потребують найнеобхіднішого, але закликаємо всіх допомогти нашим землякам хто чим може. Потрібна і фізична допомога у відчищенні помешкань від намулу, очищенні криниць – у всіх у них вода забруднена, і продукти, і вода, і речі… Кожний може бути корисним, це – реальність».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова