«Батьківщинівці» Білої Церкви зібралися під стінами міськрайонного суду

10 лютого партійці «Батьківщини» та представники громадськості Білої Церкви зібралися під стінами Білоцерківського міськрайонного суду з плакатами «Ні – провокаціям проти Тимошенко».

Про це повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку «Батьківщини».

«Люди обурені, вони не хочуть терпіти бандитів, які відпрацьовують політичні замовлення. Забезпечити мир і спокій у місті – це питання номер один, як і питання стабільного розвитку громади», – зазначив представник «Батьківщини» у Білій Церкві Андрій Лавринець .

Партієць зауважив, що активісти вирішили проконтролювати, хто і як вершить правосуддя над «тітушками», які під час мітингу Юлії Тимошенко у Білій Церкві намагалися розігнати натовп, жбурнувши у людей димові гранати. У суді представники «Батьківщини» вимагали відкрити кримінальне провадження за даним фактом і притягнути винуватців до відповідальності.

Андрій Лавринець повідомив, що стосовно чотирьох затриманих було складено адміністративні протоколи. Двом особам пред’явлено підозру за частиною 2-ю статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Рішенням Білоцерківського міськрайонного суду до даних осіб застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Триває слідство.

«Батьківщинівець» запевнив, що жодні провокації не допоможуть зірвати вибори, а злочинів буде покарано.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова