«Батьківщинівці» беруть активну участь у підготовці до засідання обласної ради

Депутати фракції «ВО «Батьківщина» беруть активну участь у підготовці пленарного засідання Черкаської обласної ради.

Під головуванням «батьківщинівця» Віктора Вусика відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва та регуляторної політики. Депутати розглянули понад 20 питань. Зокрема рекомендували винести на розгляд сесії питання:
– ухвалення у новій редакції Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад області;
– затвердження Програми фінансової підтримки підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області на 2022-2024 роки; Порядку приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області на 2022-2025 роки та  Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об’єктів спільної власності;
– прийняття з державної власності державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти у спільну власність територіальних громад Черкащини (ДНЗ «Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей, ДНЗ «Лисянський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій»).


Констуктивно відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Черкаської обласної ради, секретарем якої є «батьківщинівець» Семен Радченко.
Надважливим питанням стало забезпечення  «ковідних» лікарень киснем для порятунку життя хворих. Було прийнято рішення про розподіл цільової субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на суму понад 26 млн.грн. для придбання кисневого обладнання у 8 медзакладів області:
Першу та Третю Черкаську міську, Лисянську, Жашківську, Золотоніську, Корсунь-Шевченківську, Кам‘янську, Червонослобідську лікарні.

У роботі комісій також взяв участь заступник голови Черкаської обласної ради, «батьківщинівець» Михайло Мушієк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова