«Батьківщина» Золотоніської міської ради бере активну участь у вирішенні проблем міста

30 листопада 2021 року в залі засідань Золотоніської міської ради відбулося засідання 15 чергової сесії 8 скликання.

Про це написала на своїй сторінці у Фейсбук депутат від фракції «Батьківщина» Золотоніської міської ради Оксана Гіщіна.


У засіданні взяли участь 24 депутати, з яких 3 депутати у складі фракції «Батьківщина».
На порядок денний винесено 79 питань.

Депутатами затверджено  внесення змін до програми соціальної підтримки, що стосуються  ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю, учасників АТО,  медицини, соціального захисту, малозабезпечених та соціального незахищених сімей Золотоніської ТГ. Також затверджено програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2022-2026 роки.

Одна із програм, яку також затверджено, це підтримка розвитку фізичної культури і спорту та функціонування спортивних споруд Золотоніської ТГ. На засіданні розглянуто земельні питання, затверджено надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу чи об’єднання земельних ділянок та надано ряд дозволів: на розробку проєктів  щодо встановлення (відновлення) меж, на розробку проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Депутати розглянули включення до переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами, та продаж права оренди на них конкурентних засадах ( на земельних торгах у формі електронного аукціону, 18 ділянок). Більше інформації на сайті http://zolo.gov.ua

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова