«Батьківщина» закликала владу Лисичанська розв’язати проблему високих тарифів ЖКГ

На Луганщині «батьківщинівець» закликав місцеву владу допомогти людям вижити в умовах надзвичайно високих тарифів на послуги ЖКГ.

Про це заявив у місцевій пресі активіст Лисичанської «Батьківщини» Юрій Флалєєв, повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку.

«Нині дуже гостро стоїть питання про тепломережу й водоканал. Центральне опалення – це нав’язана послуга, яка зараз коштує величезні гроші. Вважаю, що кожен має право сам вирішувати, чи користуватися нею. Ціни настільки необґрунтовано завищені, що люди раді б встановити індивідуальне опалення й не переплачувати», – написав представник «Батьківщини».

Юрій Флалєєв зазначив, що в Лисичанську є цілі будинки, які відключили від центрального опалення, і люди зітхнули з полегшенням.

«З водоканалом історія ще складніша, – пише він. – Коли люди цікавляться, чому ціни настільки високі, їм пишуть про насоси, які нібито споживають багато електрики, а насправді велика кількість насосів не працює або не їх взагалі немає».

Юрій Фалалєєв нагадав людям, що «Батьківщина» використовує всі можливості, щоб зупинити «тарифний геноцид» та захистити простих людей від свавілля олігархів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова