«Батьківщина» закликала Київраду допомогти «Центру серця»

Фракція «Батьківщина» в Київраді запропонувала виділити з бюджету міста 180 мільйонів гривень для «Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії».

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, ініціаторами цього питання стали голова фракції ВО «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко та депутат фракції Олена Антонова.

Політики зауважили, що за виділені кошти клініка зможе придбати обладнання, яке дасть змогу рятувати немовлят з вадами серця в перші години життя.

«Через зламану техніку на сьогодні виникла загроза того, що центр не зможе надавати допомогу дітям, і, як наслідок, можливе різке збільшення смертності серед малюків. Це неприпустимо», – наголосив Володимир Бондаренко.

«Левова частка прооперованих в «Центрі серця» дітей – це маленькі кияни та мешканці столиці. Тому було би логічно Києву вкласти гроші у своє майбутнє – здоров’я дітей. Враховуючи те, що вроджена вада серця плода протягом останніх трьох років діагностується в близько 50% обстежених вагітних, купувати обладнання потрібно вже зараз», – додала Олена Антонова.

Депутат «Батьківщини» висловила сподівання, що Київрада зробить усе можливе, аби виділити необхідні кошти з міського бюджету.

Довідково. Починаючи з 2014 року, в «Центрі серця» проконсультовано 27248 киян. Виконано кардіохірургічні операції 716 пацієнтам, з яких 346 – діти. Тут проведено електрофізіологічні процедури 554 пацієнтам. Виконано ангіопроцедури 1405 киянам.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова